فوکوس باشید: هم در زندگی، هم در هنر!

تقدیر از عکاس ایرانی در جشنواره سنگاپور
ثبت: 1401/01/30

عکاسان ایرانی با آثار خود در دو جشنواره عکس لیون سنگاپور و حیات وحش لوگزامبورگ حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی فیاپ در ایران، در جشنواره لیون که در سنگاپور برگزار شد، عکس "در جستجوی نور" از آرلن کشیشیان موفق به دریافت تقدیر PSS شد.
 
در این جشنواره که زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا (PSA) برگزار شد، آثاری از عکاسان عضو کلوپ عکس فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران) شامل سید رضا جوادی، آرلن کشیشیان، مهدی زابل عباسی، میتراسادات امینی، علی سامعی، میرعلی پرندک و نادر شریفی پذیرفته شدند.
 
*حضور عکاسان ایرانی در جشنواره حیات وحش لوگزامبورگ
 
همچنین در جشنواره حیات وحش لوگزامبورگ که زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) برگزار شد، آثاری از عکاسان عضو کلوپ عکس فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران) شامل سیدرضا جوادی، حمید احمدی بصیر، علی ثقفی، میرعلی پرندک و اویس غفاری پذیرفته شدند.
 
فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) که به عنوان تنها مؤسسه بین‌المللی در زمینه عکاسی از طرف یونسکو به رسمیت شناخته شده است، در سال ۱۹۴۶ پایه‌گذاری شد و از آن سال تاکنون واسطه‌ای برای برقراری ارتباط بین مؤسسات ملی عکاسی در کشورهای مختلف جهان بوده است.
 
این فدراسیون به عنوان عضو اجرایی با مؤسسات ملی عکاسی در سراسر جهان همکاری نزدیک دارد که تعداد آنها به بیش از ۹۰ مؤسسه ملی در ۵ قاره می‌رسد. فیاپ در هر کشور تنها یک دفتر دارد که نماینده رسمی فیاپ در ایران «کلوپ عکس فوکوس» است.

 

* لینک خبر در خبرگزاری ایسنا

 

*لینک خبر در خبرگزاری خبرآنلاین

 

کتاب های عکاسی

کتاب های هنر

تجهیزات عکاسی

صنایع دستی ایران