فوکوس باشید: هم در زندگی، هم در هنر!

آثار برگزیده جشنواره بین المللی عکس خیام در کرمانشاه
ثبت: 1396/08/13
انقضاء: 1396/08/18

به گزارش روابط عمومی دفتر فیاپ در ایران، نمایشگاه عکس های برگزیده چهارمین دوره جشنواره بین المللی عکس خیام به همراه عکس هایی از عکاسان کرمانشاهی دارای اثر پذیرفته در این دوره از جشنواره عکس خیام، به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و نمایندگی فیاپ (فدراسیون بین المللی هنر عکاسی) شنبه 13 آبان ساعت 15:30 در مجتمع شهید آوینی گالری میرزا کلهر آغاز به کار می کند.

افتتاح نمایشگاه روز شنبه ۱۳ آبان ساعت ۱۵:۳۰

این نمایشگاه تا 17 آبان در نگارخانه ميرزا كلهر کرمانشاه واقع در ميدان غدير، مجتمع شهيد آويني برپا است. علاقه مندان برای بازدید صبح ها 9:30 الي 12 و بعد ازظهرها 16 الي 18 می توانند به این نگارخانه مراجعه کنند.

چهارمین جشنواره بین‌المللی عکس خیام با هدف ارتقای سطح عکاسی و گفت‌وگوی بصری میان عکاسان ایران و جهان و به منظور بزرگداشت حکیم عمر خیام، توسط نمایندگی فیاپ در ایران یعنی کلوپ عکس فوکوس - وابسته به موسسه فرهنگی هنری "خانه هنر خیام"- اجرایی شد که مراسم افتتاحیه و اهدای جوایز این دوره خردادماه امسال با حضور ریکاردو بوسی، رئیس فیاپ از ایتالیا و مسئول جشنواره‌های فیاپ از لوگزامبورگ در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

در چهارمین دوره این جشنواره 21 هزار و 399 قطعه عکس از هنرمندان 55 کشور جهان به دبیرخانه ارسال شد که داورانی از فرانسه و ایران انتخاب آثار را برعهده داشتند. آثار برتر جشنواره در ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، چین، عمان، یونان، هنگ کنگ، آرژانتین، روسیه، عربستان، ترکیه، تاجیکستان، ازبکستان، مقدونیه و شهرهای مختلف ایران و چندین شهر آفریقای جنوبی به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

کتاب های عکاسی

کتاب های هنر

تجهیزات عکاسی

صنایع دستی ایران

آژانس عکس

تامین محتوای انتشارات

خرید عکس